O nas

MP AUTO

jako Firma świadczy usługi w zakresie transportu oraz spedycji zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Transporty wykonujemy na zlecenie naszych Klientów na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza UE (np. Szwajcaria). Wszystkie transporty są ubezpieczone polisami OCP oraz OCS. Nasza flota oraz flota podwykonawców, z którymi współpracujemy wyposażona jest w system lokalizacji GPS co pozwala na natychmiastowe zlokalizowanie przewożonego towaru.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej współpracy z dealerami samochodowymi, komisami, brokerami oraz operatorami logistycznymi zapewni naszym Klientom dobór odpowiedniego środka transportu oraz najbardziej optymalnej trasy przejazdu co pozwoli zaoszczędzić czas i koszty każdego Klienta. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, ciągle powiększamy i unowocześniamy naszą flotę pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy w zakresie transportu samochodów zarówno nowych jak i używanych. Nasze wieloletnie doświadczenie jako przewoźnika i spedytora zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym pozwala zagwarantować Państwu profesjonalną realizację zleceń w szybkim czasie, przy zachowaniu najwyższej jakości i terminowości.

Mamy nadzieję, że krótka charakterystyka naszej Firmy dostarczyła Państwu wiedzy na temat naszej działalności, a w przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i dostarczymy niezbędnych informacji na temat realizacji transportu, kosztach oraz terminach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Na zlecenie naszych Klientów (Komisy samochodowe, Brokerzy, Osoby prywatne)
transportujemy auta używane z Europy do Polski.

TRANSPORTUJEMY FABRYCZNIE NOWE SAMOCHODY TAKICH MAREK JAK: